"Uw belang is al 10 jaar het belang van Quadraat..."

Eén van de eerste vragen, die vaak gesteld wordt, is wat Quadraat onderscheidt van anderen. Kort samengevat is ons motto: “De vraag is niet wat de opdrachtgever kan betekenen voor Quadraat, maar wat Quadraat kan betekenen voor de opdrachtgever.” Dit tekent een dienstverlenende houding. Het is hierbij van groot belang dat er gewerkt kan worden vanuit wederzijds vertrouwen. Vandaar dat waarden als betrouwbaarheid, deskundigheid en flexibiliteit bij ons hoog in het vaandel staan.

lees meer over ons

Bekijk recent werkBekijk recent werk

Download de informatiebrochureDownload de informatiebrochure


Maak kennis met Chris Baggerman

Projectmanager
06-19011002
chris@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Edwin Boonstoppel

Projectmanager
06-33043338
edwin@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Jan Henk Brokelman

Projectmanager
06-33788959 
janhenk@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Frits van Drie

Projectmanager
06-23472566
frits@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Rex den Heijer

Projectmanager
06-23987990
rex@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Erwin Koedam

Projectleider
06-14590802
erwin@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Bram Quaak

Projectmanager / directeur
06-26642595 
bram@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Carel Smits

Projectmanager
06-26881085
carel@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Matteo de Visser

Projectmanager
06-49498947
matteo@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Ulrik Yntema

Projectmanager
06-26881087 
ulrik@quadraat.nu

Link naar CV

Lees meer over dit nieuwsbericht

 

Webtool. Genereer een checklist voor een project in de ruimtelijke ontwikkeling.  Lees meer.