"Uw belang is al 12,5 jaar het belang van Quadraat..."

Eén van de eerste vragen, die vaak gesteld wordt, is wat Quadraat onderscheidt van anderen.

Onze projectmanagers zijn sterke leiders, dienende leiders. John F. Kennedy sprak in zijn inaugurele rede de bekende woorden: “…ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country…”. Zo is iedere dag onze vraag aan onze opdrachtgever: “… wat kunnen wij voor u doen?”. Het is hierbij van groot belang dat er gewerkt kan worden vanuit wederzijds vertrouwen. Vandaar dat waarden als betrouwbaarheid, deskundigheid en flexibiliteit bij ons hoog in het vaandel staan.

lees meer over ons 

 

Bekijk de Qlossy online!

 

Bekijk recent werkBekijk recent werk

Download de informatiebrochureDownload de informatiebrochure


Maak kennis met Chris Baggerman

Projectmanager
06-19011002
chris@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Edwin Boonstoppel

Projectmanager
06-33043338
edwin@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Jan Henk Brokelman

Projectmanager
06-33788959 
janhenk@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Kees van Dam

Assistent Projectmanager
06-57730388
keesvandam@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Frits van Drie

Projectmanager
06-23472566
frits@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Rex den Heijer

Projectmanager
06-23987990
rex@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Erwin Koedam

Projectleider
06-14590802
erwin@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Bram Quaak

Projectmanager / directeur
06-26642595 
bram@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Erik van der Sluijs

Projectmanager
06-51001243
erik@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Carel Smits

Projectmanager
06-26881085
carel@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Matteo de Visser

Projectmanager
06-49498947
matteo@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Kees Wijnne

Assistent Projectmanager
06-27101552
keeswijnne@quadraat.nu

Link naar CV

Maak kennis met Ulrik Yntema

Projectmanager
06-26881087 
ulrik@quadraat.nu

Link naar CV

Lees meer over dit nieuwsbericht

 

Webtool. Genereer een checklist voor een project in de ruimtelijke ontwikkeling.  Lees meer.